Pro kavárny a restaurace

Máte kavárnu či restauraci a rádi byste nabídli svým hostům zdravou a přirozeně bezkofeinovou alternativu kávy?

Nekáva je připravena pro použití do pákových espressovačů. Díky ekologickým „E.S.E podům“ můžete velmi snadno nabízet veškeré formy přípravy kávy #ristretto #espresso #cappuccino #americano #lungo #latte.. a to bez nutnosti složitého čištění sítka. K dispozici máme také sypanou / mletou verzi, kterou lze využít pro přípravu #filtrované kávy #aeropressu #french pressu #V60 #moka press a dalších alternativních příprav. Za teplého počasí také ocení Vaši zákazníci tzv. #ColdBrew. To si jednoduše sami připravíte ve Vaší provozovně, anebo Vám zajistíme již hotový produkt. Pokud vlastníte menší provozovny či stánek je pro Vás optimální řešení kávovar systému #Nespresso, kde můžete zákazníkům nabízet klasickou kávu i naši Nekávu. Pokud Vás nabídka zaujala, připravíme pro Vás velkoobchodní nabídku spolupráce s potřebnou podporou pro Vaši provozovnu.

Pro prodejny zdravé výživy a bezobalové obchody

Vlastníte prodejnu se zdravou výživou nebo byste chtěli doplnit Váš prodej o prodej Nekávy?

Skvělý nápad:) Budeme velmi potěšeni, že spolu s námi sdílíte myšlenky zdravých a kvalitních biopotrvin. Bude nám ctí, pokud Nekáva bude součástí Vaší nabídky.

Vlastníte bezobalový obchod? Rádi Vás podpoříme!

Otázka ekologie je pro nás velmi cenná, a proto se všemi našimi kroky snažíme podpořit tuto myšlenku, je pro nás potěšením, že můžeme podporovat svět bezobalu.

Pokud Vás nabídka zaujala, připravíme pro Vás velkoobchodní nabídku spolupráce s potřebnou podporou pro Vaši provozovnu.

Kontaktní formulář

Napište nám

Pošlete nám zprávu a my se Vám ozveme co nejdříve.

Not readable? Change text. captcha txt
0