Pro kavárny a restaurace

Máte kavárnu či restauraci a rádi byste nabídli svým hostům zdravou a přirozeně bezkofeinovou alternativu kávy?

Nekáva je k dispozici pro všestranné použití v gastronomických provozech.

# pákový kávovar – Díky ekologickým „E.S.E podům“ můžete velmi snadno nabízet veškeré formy přípravy kávy (ristretto, espresso, cappuccino, americano, latte). V případě použití sítka není nutné čištění sítka páky. K přípravě výše uvedených variant přípravy lze také využít sypané / mleté Nekávy, avšak je třeba počítat s čištěním sítka, či mít k dispozici další páku se sítkem.

# filtrovaná káva + batch # aeropress # french press # V60 # moka press – Hostům lze také nabídnout další alternativy příprav, které ocení především příznivci jemnějších tónů.

# ColdBrew – Nejen za teplého počasí ocení Vaši zákazníci studený nápoj tzv. ColdBrew. To si jednoduše sami připravíte ve Vaší provozovně, anebo Vám zajistíme již hotový produkt.Lze nabízet s variací příchutí.

# Nespresso kapsle – Pokud vlastníte menší provozovny či stánek je pro Vás optimální řešení kávovar systému , kde můžete zákazníkům nabízet klasickou kávu i naši Nekávu.

Pokud Vás nabídka zaujala, připravíme pro Vás velkoobchodní nabídku spolupráce s potřebnou podporou pro Vaši provozovnu.

Pro prodejny zdravé výživy a bezobalové obchody

Vlastníte prodejnu se zdravou výživou nebo byste chtěli doplnit Váš prodej o prodej Nekávy?

Skvělý nápad:) Budeme velmi potěšeni, že spolu s námi sdílíte myšlenky zdravých a kvalitních biopotrvin. Bude nám ctí, pokud Nekáva bude součástí Vaší nabídky.

Vlastníte bezobalový obchod? Rádi Vás podpoříme!

Otázka ekologie je pro nás velmi cenná, a proto se všemi našimi kroky snažíme podpořit tuto myšlenku, je pro nás potěšením, že můžeme podporovat svět bezobalu.

Pokud Vás nabídka zaujala, připravíme pro Vás velkoobchodní nabídku spolupráce s potřebnou podporou pro Vaši provozovnu.

Kontaktní formulář

    Napište nám

    Pošlete nám zprávu a my se Vám ozveme co nejdříve.

    0