Podpořte přírodu společně s námi! Zakoupením průduktů Nekávy podporujete organizaci JfR.

Justice for Nature je nezávislá iniciativa hledající rovnováhu mezi lidskou civilizací a přírodou skrze aktivní ochranu životního prostředí a zvířat. Současný kritický stav životního prostředí nás vedl k vytvoření mezinárodní vize, která otevírá cestu široké veřejnosti k přijetí odpovědnosti a k aktivní účasti na záchraně přírody a ohrožených druhů zvířat na planetě Zemi. Jsme součástí světové ochrany přírody a naše činnost má mezikontinentální dosah. Naší energií jsou protipytlácké aktivity, ochrana kriticky ohrožených druhů zvířat a vzdělávání. ​Justice for nature je také členem International Ranger Federation.

Rádi byste si vychutnali svůj šálek Nekávy v pohodlí domova nebo v kanceláři?

Žádný problém. Jednoduše si můžete zakoupit naše produkty ihned na našem e-shopu. Máme pro několik variant dle typu přípravy, která Vám njelépe vyhovuje. U fotografie produktu naleznete piktogramy (zelené ikonky) pro jakou formu přípravy se hodí vybraný produkt. Pokud si nejste jisti, můžete se ještě podívat do sekce přípravy a recepty. Nakupte nad 700,- Kč a využijte DOPRAVY ZÁSILKOVNOU ZDARMA.

doprava nad 700 zdarma

UPOZORNĚNÍ:

Máme velkou radost, že se naše produktová řada rozšířila o další „ječmenné kousky“. I proto jsme se rozhodli posunout Nekávu o trošku dál. Ale nebojte, ta nám samozřejmě stále zůstává!
Pro nákup skrze E-SHOP využijte, prosím, již novou internetovou adresu –) KLIKNUTÍM ZDE (–

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám skvělé a nejen chuťové zážitky s BARLEE´S.

Napište nám

Pošlete nám zprávu a my se Vám ozveme co nejdříve.

0